Przejdź do treści

Impressum

Informacja zgodnie z § 5 TMG:

LATUS engineering jest marką firmy LATUS consulting AG.

LATUS consulting AG
Am Brauhof 1
53721 Siegburg

Przewodniczący Rady Nadzorczej

dr Jürgen Kratz

Rada Wykonawcza

Sebastian Krems (Przewodniczący)

Kontakt

Tel. +49 228 387 587 – 45
Fax: +49 2241 26154 81
Mobile: +48 883 332 342
E-mail: christian.kuhr@latus-engineering.com

Wpis do rejestru

Wpis do rejestru handlowego.
Sąd rejestrowy: Sąd lokalny Siegburg
Numer rejestru: HRB 15024
Numer identyfikacyjny podatku od sprzedaży zgodnie z §27 a Umsatzsteuergesetz: DE278387191

Wyłączenie odpowiedzialności

Odpowiedzialność za treści

Treści zawarte na naszych stronach zostały przygotowane z największą starannością. Nie możemy jednak przejąć odpowiedzialności za prawidłowość, kompletność i aktualność tych treści. Jako usługodawca odpowiadamy za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa zgodnie z § 7 ust. 1 TMG. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy jednak zobowiązani jako usługodawca do monitorowania przekazywanych lub zapisywanych informacji osób trzecich lub do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Nie narusza to obowiązku usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, w którym dowiemy się o konkretnym naruszeniu prawa. Jeśli dowiemy się o takich naruszeniach, niezwłocznie usuniemy odpowiednie treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza strona internetowa zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treści zawarte na stronach, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze dany oferent lub operator tych stron. Strony, do których odsyłają linki, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnego naruszenia prawa w momencie ich podlinkowania. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie umieszczania linków. Stała kontrola treści stron, do których odsyłają linki, nie jest jednak uzasadniona bez konkretnych oznak naruszenia prawa. W przypadku powzięcia informacji o naruszeniu prawa, linki takie zostaną niezwłocznie usunięte.

Prawa autorskie

Treści i dzieła na tych stronach stworzone przez operatorów stron podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie lub jakakolwiek forma komercjalizacji tych materiałów wykraczająca poza zakres prawa autorskiego wymaga uprzedniej pisemnej zgody ich autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treści zawarte na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o odpowiednią informację. W przypadku powzięcia wiadomości o naruszeniu prawa, niezwłocznie usuniemy takie treści.

Ochrona danych

Korzystanie z naszej strony internetowej jest z reguły możliwe bez podawania danych osobowych. Jeżeli na naszych stronach pobierane są dane osobowe (np. nazwisko, adres lub adresy e-mail), to w miarę możliwości odbywa się to zawsze na zasadzie dobrowolności. Zwracamy uwagę na to, że transmisja danych w Internecie (np. przy komunikacji za pomocą poczty elektronicznej) może mieć luki bezpieczeństwa. Niniejszym wyraźnie zabrania się wykorzystywania danych kontaktowych opublikowanych w ramach obowiązku odcisku przez osoby trzecie do przesyłania materiałów reklamowych i informacyjnych, które nie zostały wyraźnie zamówione. Operatorzy tych stron zastrzegają sobie wyraźnie prawo do podjęcia kroków prawnych w przypadku niezamówionego przesyłania informacji reklamowych, np. za pośrednictwem spamu.

Informacje źródłowe

Disclaimer z eRecht24, portalu prawa internetowego autorstwa adwokata Sörena Sieberta.